Про студентське наукове товариство

Істотною складовою наукової діяльності науково-педагогічних працівників кафедри є залучення до наукової роботи студентів. Ознайомлення студентів із сучасними досягненнями наукової думки, інструментарієм сучасних наукових досліджень за напрямами діяльності кафедри відбувається в навчальний та в позанавчальний час через різні форми. Викладання і дослідницька робота на кафедрі завжди були нероздільні. Навчання і студентська наукова робота відповідають потребам запитів суспільства. Учасниками товариства є студенти 1-5 курсів, які цікавляться науково-дослідною роботою та вирішенням теоретичних і прикладних проблем економічних наук.

Діяльність студентського наукового гуртка (СНТ – студентське наукове товариство) на кафедрі фінансового контролю та аудиту організовано за науковими інтересами студентів. Головою студентського наукового гуртка є викладач Глух Н.В.

Загальне керівництво роботою студентського наукового гуртка кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ та студентською проблемною групою «Фінансовий моніторинг в процесі імплементації європейського законодавства» здійснює завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту д.е.н., професор Лучко М.Р.

Куратор студентської проблемної групи «Методика аудиту та державного фінансового контролю в умовах євроінтеграційних процесів» – к.е.н., доцент Шестерняк М.М.

Куратор студентської проблемної групи кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ «Проблеми становлення і розвитку контролю та аудиту» – к.е.н., доцент Саченко С.І.,

Наукові консультанти – д.е.н., професор Пушкар М.С., к.е.н., доцент Кулик Р.Р., к.е.н., доцент Щирба І.М., к.е.н., доц. Черешнюк О.М., викладач Глух Н.В.

Засідання студентського наукового гуртка відбувались у вигляді круглих столів, наукових семінарів, носили дискусійний характер. Студенти виконували завдання із пошуку матеріалів, їх систематизації та узагальнення, оприлюднювали результати виконаної роботи і розповідали про зроблені висновки. Результати проведених досліджень, підібраний і систематизований матеріал, зроблені висновки та узагальнення студенти використовують у курсових та дипломних роботах, наукових статтях, доповідях на конференціях.

Впродовж 2023-2024 н. р. у науковому гуртку кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ було задіяно 34 студента:

• Руда Юлія (група ОО-11)
• Перцак Денис (група ОО-11)
• Коваль Наталія (група ОО-21)
• Костик Андріана (група ОО-21)
• Ковальська Ольга (група ОО-21)
• Медвідь Владислав (група ОО-21)
• Волошинська Надія (група ОО-32)
• Савчук Марко (група ОО-32)
• Баран Вікторія (група ОО-32)
• Моткалюк Олександра (група ОО-31)
• Бербека Мар’яна (група ОО-42)