Кафедрою фінансового контролю та аудиту ЗУНУ для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти презентовано «Блок вибіркових дисциплін»

27 вересня 2024 року з метою реалізації права здобувачів на самостійний вибір дисциплін кафедрою фінансового контролю та аудиту ЗУНУ презентовано «Блок вибіркових дисциплін».
Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Аудит та державний фінансовий контроль» змогли ознайомитись із силабусами та презентаціями з короткою проте змістовною характеристикою дисциплін. Зазначену презентацію провели: Михайло ЛУЧКО – д.е.н., професор, завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту, сертифікований аудитор, гарант програми; Світлана САЧЕНКО – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансового контролю та аудиту; Марія ШЕСТЕРНЯК – к.е.н., доцент, доцент кафедри фінансового контролю та аудиту. Під час обговорення запропонованих вибіркових дисциплін здобувачі мали можливість задати запитання та отримали вичерпні відповіді щодо конкретних дисциплін.
У цьому заході також взяли участь представники інших ВУЗів та стейкхолдери, зокрема: Михайло ПРОДАНЧУК – д.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича; Роман СНІГУР – начальник управління Західного офісу Державної аудиторської служби в Тернопільській області; Павло ІВАНЕЧКО – кандидат економічних наук, бухгалтер-експерт АФ «Тер Аудит», кращий бухгалтер України 2015, Віктор Савчин – головний бухгалтер ТНПУ ім. В.Гнатюка, Валерій Лісніцький – начальник управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС в Тернопільській області.
В результаті тривалого та цікавого обговорення студенти отримали повну та вичерпну інформацію, що дало їм можливість визначитися із вибором вибіркових дисциплін.