День відкритих дверей факультету фінансів та обліку

20 квітня 2024 року відбувся День відкритих дверей факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Молоді люди, які завітали у стіни класичного університету мали змогу дізнатися про усі особливості вступної кампанії 2024 року та зокрема, ознайомитися з бакалаврською програмою «Облік і оподаткування» і магістерською програмою «Аудит та державний фінансовий контроль» спеціальності 071 «Облік і оподаткування» кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ, освітнім процесом в ЗУНУ, науковими й освітніми стажуваннями, практико-орієнтованим навчанням, а також концепцією розвитку факультету фінансів та обліку.

Обирайте Західноукраїнський національний університет та станьте частиною нашої факультетської родини!

Якщо Ви думаєте про своє професійне майбутнє, тоді Вам до нас – на Територію успіху – кафедру фінансового контролю та аудиту факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету!