27 грудня 2019 року відбулася VІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Облік, оподаткування і контроль: теорія та методологія».
Було запропоновано наукову роботу по семи секціях:
– бухгалтерський облік як система знань: теорія та методологія;
– бухгалтерський облік в процесі імплементації європейського законодавства: методика та організація,
– бухгалтерський облік в управлінні стратегіями діяльності та конкурентному середовищі: вітчизняний досвід та світова практика,
– оподаткування: теорія, практика, реалії сьогодення,
– контроль, аудит і аналіз: види та багатоцільовий характер в процесі суспільних трансформацій,
– інформаційні технології та моделювання в обліку, оподаткуванні, аналізі та аудиті, – бухгалтер: професійне навчання та сертифікація.
У конференції взяло участь 105 учасників із України та з-за кордону. Нараховується 11 учасників із сусідніх країн: Республіки Польща – 2 учасники, Республіки Білорусія – 7 учасників, Узбекистан – 1 учасник, Молдова – 1 учасник. Власні наукові праці подало 9 докторів наук, 56 кандидатів економічних наук, аспіранти та студенти.
Знайомство з матеріалами збірника тез стане у нагоді і студентам, і викладачам, і практичним діячам. Праці й висновки вчених, наведені в збірнику, допоможуть читачам набути знання про загальні принципи та особливості функціонування системи обліку, аналізу, аудиту.