Міжнародне співробітництво студентських наукових товариств

Студенти факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету, які є членами студентського наукового товариства кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ взяли участь у засіданні студентського наукового кола Ольштинського університету і презентували свої наукові роботи під керівництвом завідувача кафедри д.е.н., професора Михайла Лучка.

Максим Брунарський виступив із науковою доповіддю «Репарації та контрибуції: спосіб визначення в умовах воєнного стану», а Максим Білецький представив своє дослідження «Аудит під час війни: специфіка проведення в Україні».

Цікавим були також доповіді й студентів з Польщі під керівництвом доктора наук, професора Ольштинського університету Станіслава Шмітки, а семе: «Порушені ланцюжки поставок» (Матеуш Слусарський, Каміла Камінська, Аліція Птак, Сандра Войцеховська), «Сталий розвиток як фактор конкурентоспроможності та інновацій» (Малгожата Ткач, Давід Чекай, Александра Ворданецька), «Штучний інтелект в управлінні підприємством: можливості чи загрози» (Малгожата Матусяк, Юстина Камінська, Ева Сарбєвська).

Міжнародне співробітництво студентських наукових товариств продовжуватиметься й надалі, оскільки воно дає можливість інтернаціоналізувати навальний та науковий процес. Про це у своїх виступах зазначили ректор Ольштинського університету доктор наук, професор Агнешка Гурська й проректор Войцех Юркевіч.