Співи, танці, небилиці – у нас були вечорниці !!!

Напередодні свята Андрія, святково вбрана виставкова зала ТНЕУ гостинно чекала студентів, професорсько-викладацький колектив та запрошених гостей.

Ввечері, 12 грудня розпочалися справжні Андріївські вечорниці з співами, танцями, забавами, частуванням, давніми українськими звичаями.

Виступаючи перед присутніми, кафедра економічної експертизи та аудиту бізнесу, на чолі із завідувачем, д.е.н., Лучком Михайлом Романовичем, представила власну версію сценки із комедії “Скажене весілля”.

У залі лунав щирий сміх, а чудовий настрій не покидав присутніх упродовж всього виступу.

Андріївські вечорниці дали можливість кожному  поринути в автентичні  традиції й переконатися, що українська культура є неповторною!