Засідання студентського наукового товариства «Економічний експерт».

У понеділок, 8 жовтня, відбулося засідання студентського наукового товариства «Економічний експерт» кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу факультету фінансів та обліку.
Із вітальним словом відкрив засідання в.о. завідувача кафедри ЕЕАБ Бречко О.В. зазначивши, що метою роботи студентського наукового товариства є сприяння пошуку нових можливостей і наукових відкриттів серед студентської молоді.
Керівником СНТ «Економічний експерт» к.е.н. Шестерняк М.М. було підведено підсумки минулорічної роботи, зроблено відповідні висновки. Обрано голову та заступника голови наукового товариства, студентів учасників товариства.
На засіданні було представлено нового куратора студентського наукового товариства – к.е.н. Голінач Л.І., яка запропонувала план наукових заходів на поточний навчальний рік. Прийнято рішення працювати за п’ятьма основними напрямами:
– перспективи розвитку статистики як науки та практичної діяльності. Пріоритетні статистичні дослідження.
– часові тренди розвитку економічного аналізу
– інтелектуалізація економічної експертизи: вимоги економіки знань
– критерії практичної діяльності й науки про аудит
– парадигми науки і наукових досліджень.
Окрім того, визначено критерії науково-дослідної діяльності, варіанти роботи із конкурсними завданнями.