Відбувся конкурс бізнес-проєктів «Якби у мене був МІЛЬЙОН»

5 листопада 2019 року відбувся конкурс бізнес-проєктів «Якби у мене був МІЛЬЙОН», в якому брали участь наукові гуртки факультету фінансів та обліку.

Основними критеріями оцінки визначено реалістичність проекту, рентабельність, креативність, інноваційність, правильність розрахунків, презентабельність.

Згідно рішення журі переможцями конкурсу стали члени СНТ кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу «Економічний експерт» під керівництвом к.е.н. Голінач Л.І.

Учасники представили start-up «Виробництво одноразового посуду з висівок «Тареля». Його основною ідеєю є виробництво екологічно безпечного одноразового посуду для покращення сервісу відпочинку людей.

Соціальною місією даного проєкту стала можливість заміщення товарів-замінників, – пластикового та паперового посуду, тобто боротьба з проблемою сміття та використання лісових ресурсів.

Економічними перевагами бізнес-ідеї є ринкова привабливість, легкий вхід на ринок, широка мережа дистрибуції.

У ході розробки проєкту визначено технологічні особливості виробничого процесу, складено Бюджет початкових інвестицій, розраховано виробничу собівартість продукції, встановлено спосіб калькулювання витрат, обчислено повну собівартість кожного виду продукції, знайдено точку беззбитковості, розроблено дерево рішень щодо закупівлі висівок, сформовано Прогнозний бюджет продажу, а також обраховано економічну, виробничу рентабельність, рентабельність збуту та період окупності проекту.

Дякуємо членам наукового товариства та керівнику проєкту за плідну працю!