Відкрита лекція професора Вроцлавського університету «Тенденції тіньової економіки Польщі».

У понеділок, 16 вересня, на запрошення кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу та за сприяння Щирби Ірини Маркіянівни, для студентів-учасників науково-дослідного центру «Економічний експерт» та викладачів кафедри відбулася відкрита лекція професора Вроцлавського університету Anna Cwiakala-Malys на тему «Тенденції тіньової економіки Польщі».
Щиро вдячні лектору за цікаву розповідь про особливості суспільно-економічного укладу Республіки Польща, де лектор дав можливість зрозуміти проблеми та перспективи розвитку економіки країни-сусіда й порівняти їх із вітчизняними.Крім того, пані Анна розповіла про методику навчання студентів і підготовки спеціалістів у Вроцлавському університеті. Таким чином, лектор дав можливість зрозуміти проблеми та перспективи розвитку економіки країни-сусіда й порівняти їх із вітчизняними.