Акція «Зігрій захисника»

Зігріймо захисників разом! Акція «Зігрій захисника», організована волонтерським центром «Платформа єдності», згуртувала чимало охочих допомогти. Протягом двох тижнів ми отримали велику кількість теплих речей для наших воїнів: 600 пар шкарпеток, 5 ящиків теплого одягу, 50 літрів меду, горіхи, шапки, рукавиці, грілки та термоси. Натомість вручили усім, хто приніс допомогу, квитки на виставу «Ніч перед Різдвом». Театральне дійство також відвідали військовослужбовці та їхні сім’ї; лікарі, які лікують наших воїнів; люди похилого віку та вразливих категорій. Ініціатива «Зігрій захисника» – це турбота про тих, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини. Дякуємо усім, хто долучився. Окремі подяки отримали колективи, які активно долучилися: факультет фінансів та обліку ЗУНУ, департамент соціального захисту ОВА, Білецька сільська рада, колектив «Пасажирських перевезень» ФОП Стецик, Золотниківська територіальна громада.

Дякуємо рідному Факультет фінансів та обліку ЗУНУ за готовність допомагати в цей складний для всіх час. Щира подяка Волонтерському центру «Платформа єдності» / Volunteer center «Unity platform» за тепло сердець і допомогу нашим Захисникам та ВПО.