Вручення дипломів магістрам факультету фінансів та обліку ЗУНУ

20 січня 2024 року у Західноукраїнський національний університет відбулося вручення дипломів магістрам Факультет фінансів та обліку ЗУНУ.
Колектив Кафедра фінансового контролю та аудиту щиро вітає своїх студентів , які здобули другий рівень вищої освіти – «магістр» за ОПП «Аудит та державний фінансовий контроль» з успішним завершенням навчання та отриманням диплома!
Хай особисті надбання та скарби душі – доброта, щирість, совість – допоможуть впевнено досягати нових вершин. Натхнення вам, наполегливості, професійних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів! Божого вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії!
Особливі вітання магістру-випускниці Anastasiia Ivakhiv, яка отримала від дирекції ФФО Подяку за громадську позицію, вагомий внесок у розвиток факультету фінансів та обліку.
Щиро вітаємо і пишаємось кожним із вас!