Автоматизація роботи аудиторських фірм на базі програмного комплексу CaseWare Audit

24 листопада 2022 року в рамках практикоорієнтованого навчання викладачі кафедри фінансового контролю та аудиту обговорили на філії кафедри в АФ «Тер Аудит» можливості застосування програми автоматизації аудиторських фірм на базі програмного комплексу CaseWare Audit (Канада).
З’ясовано структуру програмного комплексу CaseWare Audit, його архітектуру та можливості використання в навчальних цілях та для дипломного проектування. Зазначений програмний комплекс дасть можливість автоматизувати стандартні процедури, передбачені з урахуванням конкретних потреб кожного аудиторського завдання, а також багато інших процесів у рамках аудиторської діяльності, одночасно забезпечуючи швидкий та ефективний доступ до всього робочого документу. Аудиторські рішення від CaseWare Audit надають оптимізований підхід до управління і проведення аудиту, оскільки у поєднанні з робочими документами можна значно підвищити ефективність аналізу та звітності.