День відкритих дверей ФФО

28 березня 2023 року відбувся День відкритих дверей факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

З вітальними словами виступили ректор класичного університету Тернополя Андрій Крисоватий та декан факультету Андрій Кізима, які побажали молоді впевнено крокувати вперед і будувати своє успішне майбутнє вже сьогодні.

Завідувачі кафедр ознайомили юнаків і дівчат із освітніми програмами та особливостями організації навчального процесу.

Так, зокрема завідувач кафедри фінансового контролю та аудиту Михайло Лучко детально розповів про магістерськау програму «Аудит та державний фінансовий контроль» і бакалаврську програму «Облік і оподаткування» (Галузь знань 07 «Управління та адміністрування» Спеціальність 071 «Облік і оподаткування»).

Студентський актив продемонстрував відеоролики студентського дозвілля на факультеті фінансів та обліку.

Також усі присутні долучилися до благодійного ярмарку на підтримку ЗСУ, який ініціювали викладачі і студенти факультету фінансів та обліку ЗУНУ.