Захист Звітів з виробничої практики

24 березня 2023 року відбувся захист звітів з виробничої практики у студентів IV курсу денної форми навчання спеціальності 071 «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Аудит і аналіз бізнесу» на факультеті фінансів та обліку ЗУНУ.

Студенти представили написані звіти, продемонстрували теоретичні знання отримані в університеті, закріплення цих знань через оволодіння навиками практичної роботи при проходженні виробничої практики та поглиблення методики науково-дослідної роботи.

Практикоорієнтоване навчання спрямоване на фахову підготовку майбутніх спеціалістів та забезпечення їхнього належного рівня професійної підготовки.

Кафедра фінансового контролю та аудиту ЗУНУ висловлює щиру вдячність керівникам баз практики за співпрацю і допомогу в підготовці майбутніх фахівців.