Колективна монографія «Економічна експертиза : теорія, методологія та організація»

Вийшла з друку колективна монографія науковців кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ та науковців Ольштинського університету, Польща «Економічна експертиза: теорія, методологія та організація» за загальною редакцією доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри фінансового контролю та аудиту Лучка Михайла Романовича.
Монографія є результатом наукових досліджень колективу авторів з теоретичних питань та прикладних аспектів здійснення економічних експертиз. Розглянуто теоретичні засади здійснення експертної діяльності у сфері економіки, визначено сутність і роль економічних експертиз в контрольній практиці, приділено увагу особливостям надання послуг з економічних експертиз і експертних досліджень.
Монографія розрахована для науковців, практиків, студентів вищих навчальних закладів економічного профілю та зацікавлених осіб.