Монографія « Інформаційні ресурси для бізнесу: формування та використання»

Вийшла з друку монографія « Інформаційні ресурси для бізнесу: формування та використання»
Авторами монографії є доктор економічних наук, професор кафедри фінансового контролю та аудиту Пушкар Михайло Семенович та аспірант цієї ж кафедри Пушкар Михайло Романович.
У монографії основну увагу акцентовано на проблемі дослідження інформаційного поля, як середовища підприємства, в якому формуються економічні факти про стан та зміни у складі об’єктів, що використовуються в господарській та фінансовій діяльності з метою їх перетворення в корисну інформацію для управління бізнесом .
Монографія розрахована на викладачів, аспірантів, студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів та наукових працівників.