Практико-ортієнтоване навчання в аудиторській фірмі “Тер Аудит”

Практико-орієнтоване навчання є одним із сучасних світових освітніх трендів для всіх рівнів і всіх напрямків освіти.
В рамках вивчення дисципліни «Аудит нефінансової інформації» студенти які здобувають ступінь вищої освіти – магістр за освітньою програмою – «Аудит та державний фінансовий контроль» факультету фінансів та аудиту ЗУНУ 21 березня 2024 року з метою практико-орієнтованого навчання відвідали АФ «Тер Аудит».
Директор, керуючий партнер аудиторської фірми «Тер Аудит», сертифікований аудитор, д.е.н., професор Михайло Лучко поділився власним досвідом роботи та ознайомив студентів з нефінансовою інформацією яка зазначена в аудиторських звітах.
Студенти- магістри мали можливість отримати відповіді на питання, які виникли під час спілкування з професором Михайлом Лучком.