Вітання студентам кафедри фінансового контролю та аудиту

Шановні студенти, дорогі першокурсники групи ОАБ-11, третьокурсники ОАБ-31 які обрали нашу спеціальність “Аудит і аналіз бізнесу” після навчання у коледжі!
Сердечно вітаємо вас з Днем знань та початком нового навчального року!
Перше вересня – чудове свято! У цей день для тисяч першокурсників прозвучать перші дзвінки, для них настане новий життєвий етап, повний цікавих зустрічей і дивовижних відкриттів.
Це урочистий і дуже хвилюючий день для всіх викладачів та студентів.
Давня мудрість “Вік живи – вік учись” сьогодні актуальна, як ніколи, освіта стає основою для успішної кар’єри і благополучного життя. Стрімко зростаючий рівень технологій, розвиток наукомістких галузей, інноваційні підходи – все це вимагає безперервного навчання і постійного вдосконалення професійних навичок.
Колектив Кафедра фінансового контролю та аудиту ФФО ЗУНУ від усього серця бажає молодому поколінню захоплюючої подорожі у світ знань, викладачам – оптимізму та здоров’я, а батькам – мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин! З Днем знань!