Інтерв’ю із очільником ГУ ДПС в Тернопільській області Михайлом Яциною

Головне управління ДПС у Тернопільській області та Західноукраїнський національний університет уже давно підтримують тісну та плідну співпрацю. У рамках цієї взаємодії очільник ГУ ДПС в області Михайло Яцина дав інтерв’ю для вісника кафедри фінансового контролю та аудиту ЗУНУ «Територія успіху».
Так, він поспілкувався із кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансового контролю і аудиту ЗУНУ Людмилою Голінач про ключові фактори кар’єрного становлення молодого фахівця – випускника вищого навчального закладу, про переваги аудиторської, контрольної та аналітичної діяльності в економічному середовищі, а також поділився враженнями від презентації освітньо-професійної програми кафедри «Аудит та аналіз бізнесу».