Студенти відвідали Тернопільський обласний академічний драматичний театр імені Т. Шевченка

Як важливо вірити в чудо. Часто воно є всередині нас, варто лише зуміти розгледіти його.
15 листопада 2023 року студенти групи ОО-42 разом із куратором, викладачем кафедри фінансового контролю та аудиту Глух Наталією Володимирівною відвідали Тернопільський обласний академічний драматичний театр імені Т. Шевченка, де мали змогу переглянути виставу “Вуйцьо з крилами”. Це комедія-притча поставлена за мотивами Г. Маркеса, але письменник О.Гаврош зробив власну інтерпретацію притчі. Історія відбувається в карпатському селі Кривохатка, де на подвір’ї бідної родини з’явився дивний персонаж з крилами. Спочатку героям здається що це ангел, але в ході подій кожен припускає і власну версію побаченого.
Все ж, історія закінчується щасливо та ще раз нагадує глядачам,як важливо вірити в диво.